ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ ЛЮДСЬКОГО КАПІТАЛУ В УКРАЇНІ

Автор(и)

  • Oleksandra Vasylieva Національна академія державного управління при Президентові України, Ukraine http://orcid.org/0000-0003-1812-4557

Анотація

У статті доведено, що Концепція розвитку людського капіталу має багато спільного з правами людини; кожна людина має вільно робити свій вибір і брати участь у прийнятті рішень, які стосуються її життя, що є основою формування поваги до себе та оточення. З’ясовано що людський капітал – це багаторівнева сукупність взаємопов’язаних і взаємодоповнюючих компонентів, кожному з яких відповідає певний вид інвестування (в освіту, професійну підготовку та підвищення кваліфікації, профілактику та зміцнення здоров’я, культурний розвиток тощо).

Зазначено, що сьогодні головними проблемами створення професійної та ефективної публічної служби є недостатній рівень застосування сучасних технологій управління людськими ресурсами в публічній службі, відсутність цілісної та ефективної процедури управління державною службою в усіх державних органах.

Наголошено на тому, що держава повинна створювати сприятливі умови для формування та раціонального використання інтелектуального капіталу, активізації інноваційної діяльності населення та розвитку людського капіталу. Акцентовано увагу на особливому значенні підготовки управлінців та службовців, які працюють в органах публічної влади, адже від підготовленості публічних службовців всіх рівнів залежить реалізація започаткованих в Україні реформ.

Ключові слова: людський капітал; розвиток людського капіталу; вдосконалення державного управління розвитком людського капіталу.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-06-03

Номер

Розділ

Теорія і практика публічного управління